Leerlingen GO! talent bouwen elektrisch wagentje en ontwerpen later carrosserie

De leerlingen van GO! talent gingen aan de slag met een zelfbouwkit om een elektrisch wagentje in elkaar te steken.

“Greenpower leverde een zelfbouwkit van een elektrisch wagentje. Dit project werd uitgevoerd door onze leerlingen derde graad autotechnieken, carrosserie en kunstafdeling”, zegt Kim Goossens van GO! talent. “In de toekomst voorzien we didactisch materiaal te ontwikkelen en bouwen we aan een ondersteunend netwerk om de leerervaring te verrijken en het voor leraren gemakkelijker te maken deel te nemen aan de Greenpower Challenge. Na het bouwen worden races op echte circuits georganiseerd voor de deelnemende teams. We zijn nog opzoek naar bedrijven die ons vrijblijvend willen sponsoren.”

Dit initiatief dient om de STEM richtingen aantrekkelijker te maken en meer leerlingen aan te trekken. “Tegelijk wordt er connectie met bedrijven gemaakt waarbij samenwerkingen kunnen ontstaan bij het ontwerpen en verbeteren van de elektrische wagen. Grote merken steunen dit initiatief. Als projectcoördinator ben ik fier dat we in dit nieuwe project kunnen instappen. We zetten in op technologische innovatie wat onze leerlingen enorm zal boeien. Een van onze leerling zijn eindwerk draait deels rond aerodynamica en de toepassing op auto’s. Dit project is hiervoor de ideale uitdaging.”

(Redactioneel: 'TROS Radionieuws en driestroom.be)

Deze website gebruikt cookies zodat wij uw gebruikservaring kunnen verbeteren.
Klik hier voor meer informatie over deze cookies.

Door verder te gaan ga je hiermee akkoord...
Lees ook onze PRIVACY rules.