Gezinsbond Overmere eeuw jong

De Gezinsbond van Overmere bestaat 100 jaar. En dat werd gevierd.

“De bond van de grote en jonge gezinnen werd boven de doopvont gehouden in 1921 met als eerste voorzitter Edmond Cooreman en Camiel Van Wesemael als ondervoorzitter. Sindsdien hebben vele mensen zich ingezet om onze vereniging levendig te houden waarbij elk op zijn eigen manier hiertoe bijgedragen heeft”, zegt Herwig Van de Velde. “Onze vereniging blaast dit jaar 100 kaarsjes uit. Van in het begin staat het zorgen voor mekaar zowel in het gezin  als buiten het gezin centraal. Zo zien we dat de mens op zich niet zo zeer verandert als het gaat over mekaar ontmoeten of met mekaar in verbinding staan wat we door de pandemie onlangs ondervonden hebben. In de feestzaal werden  vele foto’s en projecties getoond waarop te zien was wat er zich afgespeeld heeft in de voorbije 100 jaar.”

De bestuursleden: Andries Frederike – De Wilde Danny, Beaumont Antoine – De Gucht Marlene, Decloedt Rita – Van De Velde Herwig, De Schryver Kristien – De Geest Dirk, D’Hooge Ingrid, Everaert Greta – Rasschaert Dirk, Everaert Katrien  – Gijsbers Wim, Haentjens Frida – De Taey Andre, Janssens Norbert – Van Laere Maria, Lyppens Isabelle – Van De Weghe Pros, Rogiers Juliette – Dauwe Werner, Sergeant Ellen – Raman Stefaan , Van Den Bossche Lydie – Keppens Willy, Van der Linden Paul – De Dobbelaere Myriam, Van Roy Andre – De Bock Agnes, Vermeersch Tom – Verherbrugghen Hedwige.

Foto (c) Gezinsbond Overmere.

(Redactioneel: 'TROS Radionieuws en driestroom.be)

Deze website gebruikt cookies zodat wij uw gebruikservaring kunnen verbeteren.
Klik hier voor meer informatie over deze cookies.

Door verder te gaan ga je hiermee akkoord...
Lees ook onze PRIVACY rules.